کمپ ترک اعتیاد غرب تهران > کمپ رهایی مواد مخدر ازگل

کمپ ترک اعتیاد غرب تهران

ترک اعتیاد در غرب تهران > کمپ رهایی مواد مخدر ازگل > vip > ۰۹۱۲۳۹۶۲۸۰۰  

یک مرکز برای درمان قطعی بیماران ترک اعتیاد بطور خاص در غرب تهران جایی است که بیماران به آن اعتماد می کنند و با مراجعه به آنجا تلاش دارند تا از شر بیماری منحوس اعتیاد نجات و رهایی یابند.

 

بهترین مرکز ترک اعتیاد غرب تهران

ما در اینجا به تفصیل علاوه بر معرفی کمپ ازگل (اقدسیه) تهران نشان می دهیم که شما برای یافتن بهترین مرکز ترک اعتیاد خود چه مسائلی را باید مورد توجه قرار دهید و بعبارتی بهترین کمپ ترک اعتیاد تهران چه ویژگی هایی باید داشته باشد تا شما به نتیجه مطلوب و قطعی مورد نظر در درمانتان دست یابید.

ویژگی های بهترین کمپ ترک اعتیاد مجاز مطمئن

  • لوکیشن مرکز و موقعیت آب و هوایی و آرامش

جهت بازیابی سلامتی تان نیاز دارید تا در بهترین منطقه آب و هوایی و محیطی دنج و آرام اقامت گزینید. از این نظر یک کمپ و مرکز درمانی که در شمال تهران واقع شده است بهترین موقعیت برای شماست که نباید آن را نادیده بگیرید. چون اقامت در شمال تهران موضوعی است که به لحاظ هزینه گران تر از هر جای ایران و تهران است و هر مسئولی توان پرداخت هزینه های اجاره و خرید چنان مرکز اقامتی را نخواهد داشت. حال این موضوع از طریق کمپ ترک اعتیاد رهایی ازگل برای شما فراهم آمده است.

موقعیت مکانی بسیار خوب و دنج مرکز ترک اعتیاد
موقعیت مکانی بسیار خوب و دنج مرکز ترک اعتیاد
  • آیا کمپ مورد نظر تحت نظارت اورگان دولتی و حقوقی (مثل سازمان بهزیستی) قرار دارد؟

مجوز مرکز ترک اعتیاد و اینکه اصول درست رفتاری و پزشکی و بهداشتی در یک کمپ تورک اعتیاد رعایت شود نیز هر مرکز درمانی اعتیاد از وجود آن بهره نمی برد. ولی کمپ ازگل اقدسیه تهران نه تنها دارای این مجوز می باشد، بلکه حتی سالهاست که بعنوان کمپ نمونه استان تهران از نظر کمپ ترک اعتیاد زیر نظر بهزیستی شناخته می شود.

مجوز رتبه یک مرکز ترک اعتیاد تهران

  • پرسنل دلسوز و مهربان و مجرب

کمپ ترک اعتیاد درجه یک و vip ما از وجود کادری دلسوز و مهربان و مجرب بهره می برد. و این موضوع می تواند اطمینان خاطر شما را برایتان فراهم آورد.

  • امکانات مرکز

مرکز ترک اعتیاد مطمئن و تضمینی در غرب تهران

زمانیکه شما وارد یک مرکز اقامتی مانند کلینیک ترک اعتیاد امید رهایی حاضر می شوید معمولا پروسه ای میان 4 الی 21 روز را در آن سپری می نمایید. پس برای این زمان طولانی درمانی نیاز دارید که در محیطی مفرح و آرام و شاد و سالم قرار داشته باشید. بهترین کمپ ترک اعتیاد خصوصی در تهران (ازگل) بهترین امکانات ورزشی و سالم تفریحی را در زمان اقامت برای شما فراهم می کند. بعلاوه شما در زمان خواب و استراحت در اطاقهای کم جمعیت 4 و 6 نفره قرار خواهید گرفت.

  • سیستم درمانی و رویه رفتاری و اصولی کمپ

مراقب باشید که اعتیاد یک موضوع پزشکی و روانشناختی است. پس لازم است که از زمان ورود به مرکز تا آخرین لحظه اقامت پزشکان وضعیت جسمی و فیزیکی شما را بسنجند و زیر نظر بگیرند. بعلاوه به لحاظ روشهای درمانی باید اشاره کنیم که ما معتقدیم که “اعتیاد یک بیماری مغزی و روانی است” و از این روی هرگز رویه های خطا و غلط و اشتباه و غیرشرافتمندانه ای را که برخی مراکز “همچون کتک درمانی” نسبت بیماران و مددجویان روا می دارند نه تنها انجام نمی دهیم بلکه با آنها شدیدا مخالفیم.

  • سلامت و نظافت و بهداشت فردی و محیطی کمپ

افراد بنابر محیطی ه در آن رشد نمو یافته اند فرهنگهای مختلفی را در خود دارند. بسیاری از ما طبعمان نمی گیرد که در محیط های ناسالم و کثیف و غیر بهداشتی حاضر شویم. لذا ما موضوع تمیزی و نظافت را خود در کمپ ترک اعتیاد ازگل رعایت می نماییم و هر روزه همه چیز را از بالا تا پایین و وسایل می شوییم.

  • وضعیت مشاوره و روانشناسی

اگر برای ترک بیماری خود نیاز به مشاوره و صحبت کردن و بیان مشکلات خود با یک دوست مطمئن و رازدار می گردید حتما مشاوران نام آشنا و درجه یک ما مثل دکتر محتشم روانشناس را نادیده نگیرید که خود کمپ ترک اعتیاد ما را به بهترین بهترین کمپ ترک اعتیاد در تهران تبدیل نموده اند.

ترک اعتیاد تضمینی در غرب تهران
ترک اعتیاد تضمینی در غرب تهران

پوشش کدام مناطق و محله های غرب تهران ؟

خدمات ما شامل کمک به ترک انواع مخدر سنتی و صنعتی و نیکوتین و الکل محدوده غرب تهران را از سعادت آباد و شهرک غرب تا تهرانسر کاملا پوشش می دهد.

بنابراین شما ساکن هر محله از غرب تهران که باشید و بدنبال کمپ ترک اعتیاد غرب تهران | بهترین و اولین مرکز ترک مواد مخدر در غرب تهران | ارزانترین کمپ غرب تهران | شماره تلفن تماس برای ترک اعتیاد در غرب شهر تهران | غرب تهران ترک اعتیاد باشید می توانید روی خدمات تخصصی و خوب و ایده ال کمپ امید رهایی ازگل تضمینی حساب نمایید. از جمله این مناطق عبارتند از : پونک – تهرانسر – مرزداران – شهرک اکباتان و آپادانا – صادقیه – آیت اله کاشانی – جنت آباد شمالی – جنت آباد جنوبی – گیشا – ستارخان – میدان فاطمی – یوسف آباد – صادقیه – گیشا – میدان آزادی – بلوار فردوس و آریاشهر – شهر زیبا – دریاچه خلیج فارس چیتگر و مهرآباد .

 

منتظر تماس شما با کارشناسان ما هستیم:

تلفن 1 :   22785412(021)

تلفن 2 :   22785405(021)

موبایل 1 : 09195099630

موبایل 2 : 09123962800

“ما بهترین کمپ ترک اعتیاد خصوصی در غرب تهران هستیم”


کلیدواژه ها

کمپ ترک اعتیاد غرب تهران

بهترین و اولین مرکز ترک مواد مخدر در غرب تهران

ارزانترین کمپ غرب تهران

شماره تلفن تماس برای ترک اعتیاد در غرب شهر تهران

غرب تهران ترک اعتیاد

پونک ,

تهرانسر ,

مرزداران ,

شهرک اکباتان و آپادانا ,

صادقیه ,

آیت اله کاشانی ,

جنت آباد شمالی ,

جنت آباد جنوبی ,

گیشا ,

ستارخان ,

میدان فاطمی ,

یوسف آباد ,

صادقیه ,

گیشا ,

میدان آزادی ,

بلوار فردوس و آریاشهر ,

شهر زیبا ,

دریاچه خلیج فارس چیتگر ,

مهرآباد ,

 

 

ترک اعتیاد غرب تهران