درباره ما
  1. صفحه اصلی
  2. /
  3. درباره ما
کمپ ترک اعتیاد اُزگل

مرکز ترک اعتیاد بهبودی اقامتی ازگل مجوز رسمی فعالیت از بهزیستی استان تهران (شمیرانات ) در بهترین منطقه آب و هوایی شهر تهران واقع در منطقه یک : اقدسیه ، محله ازگل در ۶۰۰ متر مربع دارای بهترین کادر دلسوز ، با اخلاق ، متعهد به خدمت رسانی بصورت شبانه روزی در دو شیفت کاری با برنامه های متنوع آموزشی ، فرهنگی ، ورزشی با مدیریتی کارآمد ، با متد و پلان کاری مجزاء فعالیت بسزایی در حوزه پیشگیری و بهبودی دارد .

آقای حسن نجفی
مدیریت
مشاهده ویدئو
دلایل برتری آژانس ما

لطفا از بخش های مختلف سایت و گالری تصاویر و متصل شدن به کانال تلگرام و اینستاگرام که در صفحه چپ سایت برای دسترسی آسان لینک شده و بازدید فرمایید. 

نیروی متخصص و متعهد

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

قیمت مناسب درمانی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

مکانی امن با فضای باز

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

کمپ ترک اعتیاد نمونه

کمپ ترک اعیاد ازگل با تلاش های بی وقفه در جهت بهبودی و درمان اعتیاد بیماران این کمپ مفتخر است چند دوره به عنوان بهترین کمپ ترک اعتیاد نمونه از نگاه بهزیستی انتخاب و از این سازمان بهزیستی تقدیر شده است.

انتخاب کمپ نمونه در سال 1400
انتخاب کمپ نمونه در سال 1399
انتخاب کمپ نمونه در سال 1398
انتخاب کمپ نمونه در سال 1397
کمپ نمونه ترک اعتیاد اُزگل

در کمپ نمونه ترک اعتیاد اُزگل با تیم درمانی متخصص و مجرب در تلاش بوده تا در جهت درمان اعتیاد بیماران قدم بردارد و این امر مهم را با کمک تیم مددیاری این مجموعه برای آسا تر کردن مراحل درمان معتادین انجام دهد.

در کمپ ترک اعتیاد اُگل برای بالا بردن انگیزه ترک مواد از چهره های فرهنگی و ورزشی کشور عزیزمان به عنوان سفیران مهربانی برای حضور در مراسمات دعوت می شود.

رضایت کارفرمایان
94%
تیم مجرب و کارآمد
85%
همراهی با تکنولوژی روز دنیا
90%